Pobierz 2 darmowe ebooki!

0
ebooki
0
stron w 2 ebookach
0
całkowicie darmowe

Z naszego ebooka dowiesz się między innymi:

  • czym jest i jak przygotować się do Norskprøve,
  • komu ten egzamin jest potrzebny,
  • jak przebiega egzamin,
  • jakich pytań i zadań spodziewać się na egzaminie,
  • jak wyglądają poszczególne części egzaminu,
  • i wielu innych przydatnych rzeczy.

 

Jeśli chcesz przygotować się do Norskprøve w sposób kompleksowy, ten ebook jest właśnie dla Ciebie! Zawiera on najważniejsze informacje, które pomogą Ci przygotować się do egzaminu.

ALFABET I WYMOWA W JĘZYKU NORWESKIM (podstawy)

Pierwszym zagadnieniem w języku norweskim, nad którym warto się pochylić, jest alfabet.

Alfabet norweski jest bardzo podobny do alfabetu w języku polskim – nowością są trzy ostatnie litery, których my w języku polskim nie mamy, czyli æ, ø, å.

Alfabet to świetny wstęp do poznania norweskiej wymowy. Warto przyłożyć się do tego już od początku nauki norweskiego, by później nie uczyć się wyrazów z niepoprawną wymową.

Z naszym ebookiem z łatwością opanujesz alfabet!

2 darmowe e-booki dla Ciebie!

W zamian za rejestrację w naszym newsletterze otrzymasz bezpłatne ebooki „Co warto wiedzieć o egzaminie Norskprøve?” oraz „ALFABET I WYMOWA W JĘZYKU NORWESKIM (podstawy)”.  Dodatkowo, otrzymasz kod rabatowy na nasz najnowszy ebook „Język norweski od podstaw.Lekcja 1 – teoria + ćwiczenia”!

Aktualności

Na naszym blogu znajdziesz praktyczne informacje dotyczące nauki języka norweskiego, porządną dawkę wiedzy zarówno o samym języku, jak i Norwegii i jej kulturze. 

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /home/klient.dhosting.pl/mateosite/rettogslett.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 184